TEMPO ZİNCİR olarak 20 yılı aşan iş hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren siz değerli müşterilerimize, Api zincirler, Dıştan Makaralı Zincirler, Yaprak Zincirleri, Fördeyer Zincirleri, Köprülü Zincirler, Kulaklı Zincirler, Mafsallı Zincirler, Makaralı Zincirler, Pim Çıkıntılı Zincirler, Pim Makaralı Zincirler ve Yürüyen Merdiven Zincirleri vb ürünleri gibi bir çok konuda sizlere hizmet etmekten gurur duyarız.

Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Satışta başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan TEMPO ZİNCİR gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermek için çalışmaktadır ve çalışacaktır.

Misyonumuz;

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda teknolojik yenilik ve gelişmeleri sürekli takip ederek, işimize olan katkısını artırarak müşterilermize bu gelişmeleri aktarmak

Vizyonumuz;

Yurtiçinde katma değerli çözümler oluşturup, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, birinci derecede tercih edilen, sektöründe uzmanlaşmış bir şirket olmak.

Şimdi Ara! Whatsapp'tan Ulaş!